Game More

Mafia GP

بررسی تخصصی بازی های گروهی و رومیزی

رویین تن/RouinTan

کریم
کریم@username
بیشتر بخوانید
کریم بخدا مسلمون نیستی
آرش موسوی
آرش موسوی@username
بیشتر بخوانید
آرش موسوی اون پیک آخری که میگفتی سلامتی خودمو خودت
تبر زین دار
تبر زین دار@username
بیشتر بخوانید
عبارت تبر زدن رو وقتی که یه نفر خلاف فاز و نظر جمع، نظر خودش رو خیلی کوبنده و مکرر اعلام کنه، بهش میگن داری تبر میزنی. یعنی یه چیزی داره ریشه میزنه و رشد میکنه، اما تو مدام داری بهش تبر میزنه و نمیذاری پا بگیره!
قبل
بعدی
mafia

در بازی مافیا نقش های متنوع زیادی موجود است ولی باید دقت بکنید که اکثر نقش ها در مکمل با نقشی دیگر در ترکیب ها می آیند در گام نخست باید بدنه بازی مافیا را بشناسید .

رویین‌تن قوی‌ترین شهروند بازی می‌باشد. این نقش هم دارای عملکرد شب هست و هر شب خود را رویین می‌کند و از گزند هر تیری در امان می‌باشد. بنابرین، رویین‌تن توسط مافیا در فاز شب قابل کشته شدن نمی‌باشد. رویین‌تن می‌تواند خود را در فاز روز به شهروندان معرفی کند و به عنوان لیدر شهروندان بازی را اداره کند.
توضیح اینکه اگر فردی که اعضای مافیا قصد خارج کردنش را در فاز شب داشته باشند، شخصی باشد که دکتر بازی سیوش کرده یا رویین‌تن بازی باشد، مدیر بازی در تعریف وقایع فاز شب اعلام می‌کند که کسی در فاز شب از گروه شهروندان از بازی حذف نشد و اصطلاحاً تیر اعضای مافیا به سنگ خورد.

یک ترکیب پیشنهادی برای رویین تن با ناتاشا

این ترکیب یکی از بهترین دک های بازی میباشد که بیشتر در مافیا اسکام با اعلام نقش آزاد استفاده میشود.

گروه مافیایی : رییس مافیا don , تروریست tr , تروریست tr

مستقل : ناتاشا : وظیفه ناتاشا کمک به مافیا می باشد ولی اعضای مافیا و ناتاشا یکدیگر را نمیشناسند . هر شب یک نفر را سکوت میدهد و در روز فرد به اصطلاح سایلنس شده حق حرف زدن و رای دادن ندارد.

گروه شهروندی : کاراگاه kr , دکتر dr , رویین تن ro , تک تیرانداز 2تیر sn , شش شهروند ساده polis

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *