Game More

Mafia GP

بررسی تخصصی بازی های گروهی و رومیزی

آموزش بازی مافیای روسی

کریم
کریم@username
بیشتر بخوانید
کریم بخدا مسلمون نیستی
آرش موسوی
آرش موسوی@username
بیشتر بخوانید
آرش موسوی اون پیک آخری که میگفتی سلامتی خودمو خودت
تبر زین دار
تبر زین دار@username
بیشتر بخوانید
عبارت تبر زدن رو وقتی که یه نفر خلاف فاز و نظر جمع، نظر خودش رو خیلی کوبنده و مکرر اعلام کنه، بهش میگن داری تبر میزنی. یعنی یه چیزی داره ریشه میزنه و رشد میکنه، اما تو مدام داری بهش تبر میزنه و نمیذاری پا بگیره!
قبل
بعدی

تفاوت های اصلی مافیای روسی

  • بازی فقط از دو گروه شهروند ساده و مافیای ساده تشکیل میشود.
  • مافیاها یکدیگر را نمیشناسند.

عملکردهای شب مافیا چیست؟

مافیاها به صورت انفرادی به فرمان گاد (مجری) بازی چشم باز میکنند. گاد از آنها دو سوال میپرسد . 1- مافیا های بازی 2- تیر شب

اگه مافیا ها همدیگر را درست شناسایی کرده باشند در شب دوم به بعد مافیا ها باهم چشم باز میکنند و علاوه برای کشیدن نقشه در فاز شب با مشورت یکدیگر تیر شب را میزنند.

اگر مافیا ها در شب هر دو یک اسم را برای تیر شب به گاد بدهند آن شخص کشته میشود در غیر این صورت کسی بازی را ترک نخواهد کرد.

نکته: تا زمانی که مافیا ها به درستی یک دیگر را شناسایی نکرده اند و به صورت انفرادی بیدار میشوند مجبور به زدن تیرکور هستند. و این احتمال وجود دارد که تیر آنها درست ننشیند و کسی کشته نشود.

بقیه قسمت های بازی شبیه بازی مافیا می باشد.

3 پاسخ

  1. درود بر شما عزیزان،من یک دکتر روانشناس هستم.و همیشه در زمینه های مختلف روانی تحقیق میکنم و بازی مافیا رو یک بازی کمونیستی میدونم.چرا که در دراز مدت باعث ایجاد پارانویا خواهد شد…از انجایی که همه یما میدانیم سبک انتخابی بازی تاثیر بسزایی در روند رشد عقلی و شخصیتی ما از دوران کودکی تا بزرگسالی را دارد،بهتر است با دقت بیشتری به ورودی های مغز نظارت داشته باشیم.

    1. درود برشما, اینکه هر ورودی به مغز تاثیراتی داره از کسی پوشیده نیست ولی آیا شما آزمایش های متعددی روی افرادی که این بازی را به صورت مداوم انجام میدهند کرده اید و به این نتیجه سیده اید یا خیر ؟ دوم اینکه من بعد از هر بار بازی احساس حسرت از انتخاب هام دارم ولی خیلی زودگذر هست مثل یک شکست در مسابقه شطرنج ولی به نظرم تاثیرات بلند مدت خوبی هم توی این شکست ها هست . سوم اینکه با فرض اینکه این بازی آموزه های کمونیست را دارا میباشد 🙂 کمونیست چه ربطی به اختلالات روانی داره /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *